Opinie naszych Gości

 

Mili i sympatyczni Goście było nam niezmiernie miło gościć Państwa w hotelu Amalia***. Pragniemy, abyście poczuli się wyjątkowo i serdecznie zachęcamy do powrotu. Bardzo dziękujemy za już wystawione miłe recenzje, które pozwoliły na bardzo wysokie pozycje w wielu kategoriach.

Zachęcamy Państwa do dodania recenzji, linki przekierowują do formularzy dodania opinii z pobytu w Hotelu Amalia***. Z badań wynika, że aż 87% osób poszukujących hotelu w internecie wnikliwie sprawdza wystawione hotelowi opinie, my dla Państwa staraliśmy się być najlepsi.

Liczymy na ciepłe recenzje po udanym pobycie w hotelu Amalia***. Nie boimy się krytyki, która pomaga stać się jeszcze lepszym i jeszcze bardziej wyszukanym obiektem zaspokajającym wymagające gusta ... bo każdy jest wyjątkowy.

Zachęcamy do skorzystania z formularza znajdującego się u dołu strony

 

OPINIE NASZYCH GOŚCI: https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g663677-d655066-Reviews-Hotel_Amalia-Kudowa_Zdroj_Lower_Silesia_Province_Southern_Poland.html

 

Komentarze

Lucyna i Bartek

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjecie, przecudowny pokój, super smaczna kolacje i inne atrakcje. PS. Dziękujemy za ubarwienie naszej podróży poślubnej. Szczególne uznanie dla kucharza – niebiańskie jedzonko.

Klaus i Felicitas z Frankfurtu n. Odrą

Tu w Hotelu Amalia*** jest wszystko bardzo dobre. Mogliśmy tu spędzić piękne dni. Bardzo dziękujemy.

Barbara

Cudowna obsługa – mili, serdeczni, uprzejmi. Pani Agnieszka - pełen profesjonalizm! Barman - Mistrzostwo świata! Ale klimat tworzy Szef. Bardzo było miło.

Magda i Wojtek

Serdecznie dziękujemy za cudowny Walentynkowy weekend. Było wspaniale, wykwintnie i uroczo. Na pewno tu wrócimy. Pozdrawiamy.

Ania i Sebastian

Dziękujemy bardzo, bardzo za wszystko. To był najpiękniejszy Sylwester w moim życiu. Bardzo Was kochamy i na pewno znowu przyjedziemy.

Dodaj komentarz
Akceptacja regulaminu - przeczytaj i zaakceptuj.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com
    Bezpieczny hotel