Dalsze atrakcje

Adrspach Skalne Miasto w Czechach

Masyw Górski w Sudetach Środkowych będący fragmentem Gór Stołowych.  Wyrzeźbiony siłami natury.  Krajobraz , który swoim ukształtowaniem i tajemniczością  zapiera dech w piersiach.

 Adrspach Skalne Miasto w Czechach

Safari Park Dvůr Králové

 

Ogród zoologiczny posiadający największą kolekcję zwierząt afrykańskich w Europie. Największą atrakcją jest przejażdżka  Safari oraz nocne zwiedzanie.

Safari Park Dvůr Králové

Kopalnia Złota w Złotym Stoku

Miejsce o charakterze muzealnym znajdujące się w dawnej kopalni złota i arsenu. Podziemna trasa turystyczna poprowadzi przez najciekawsze zakątki kopalni  pokazując m.in jedyny w swoim rodzaju wodospad jak i Muzeum Przestróg Uwag.

Kopalnia Złota w Złotym Stoku

Zamek Książ

 

Jeden z największych pałaców zarówno w Polsce jak i w Europie. Majestatyczna budowla otoczona głęboką kotliną Perła Śląska.

Zamek Książ

Jaskinia Niedźwiedzia

Najgłębsza i najdłuższa jaskinia sudecka w Polsce. Długość korytarzy wynosi ok. 5 km., rozwinięte są na wielu poziomach połączonych studniami.

Jaskinia Niedźwiedzia

Podziemne Miasto Głuszyca – Kompleks Osówka

Sztolnie Walimskie to jeden z siedmiu kompleksów „Riese”, wybudowany przez nazistów w czasie II wojny światowej w Górach Sowich.  Udostępniane są  przez cały rok dopełnione ciekawymi opowieściami przewodnika.

Podziemne Miasto Głuszyca – Kompleks Osówka

Ścieżka w chmurach – Dolni Morava

Okazała kręta drewniana konstrukcja ze spiralną zjeżdżalnią oraz widokiem na góry i dolinę Moravy. Przyjemny spacer z majestatycznymi  krajobrazami,  zarówno dla osób szukających zmagań w pieszych wędrówkach jak i dla szukających wrażeń widokowych.

Ścieżka w chmurach – Dolni Morava

Praga

 

Wyjątkowa architektura tego miasta przyciąga co roku liczną rzeszę turystów, a zabytki są jednymi z najpiękniejszych w Europie. Praga to jedno z najbardziej znanych, romantycznych miast, nazywana Paryżem Wschodu.

Praga

Wiedeń

 

Największe miasto w Austrii, artystyczne, kulturalne, gospodarcze i polityczne serce kraju.
Duże centrum pełne zabytków zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Wiedeń